Rób to, co Cię uszczęśliwia. Bądź z kimś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Śmiej się tyle, ile oddychasz i kochaj tak długo, jak żyjesz"

Sonntag, 26. Februar 2012

Pamiętnik dla przedszkolnych przyjaciół


Zamarzył się naszej Złotowłosej na wpisywanie przyjaciół z przedszkola. Do kilku takich pamiętników wpisywała się niedawno i wzdychała, że też by taki chciała mieć. Krzywe "S'' to - nie kryjąc - efekt mojego gapiostwa. Jeszcze nie do końca opanowałam ustawianie mojej hafciarki, po przesunięciu materiału na tamborku trudno jest (mnie przynajmniej) ustawić maszynę w tej samej linii haftowania. Wyszło więc jak wyszło:-)
W oryginale, po zakupieniu w sklepie, wygląda toto tak:


W środku dla każdego wpisującego się są przeznaczone dwie strony, na których wkleja się swoje zdjęcie, wpisuje informacje o sobie, pisze się o czym się marzy lub dokąd by się chciało pojechać na wakacje. Całość wpisu zakończona jest podpisem i odciskiem dowolnego palca. W sumie fajna rzecz, po latach na pewno będzie miłą pamiątką. Ale mnie zamarzyło się z kolei, żeby Złotowłosej pamiętnik był inny niż wszystkie. Takiego własnoręcznie obszytego przez mamę jeszcze nie trafiłyśmy. Trzecia Córka zadowolona, bo to będzie pierwszy taki pamiętnik w przedszkolu. 

Kommentare:

  1. A ja myślałam,że tak własnoręcznie a tu własnomaszynowo ! A ta Mama zdolna !

    AntwortenLöschen
    Antworten
    1. Kochana, przy mojej czwórce dzieciaków to pewnie do grudnia bym to wyszywała, a tu trzeba było szybko działać. A takie marzenia potrzebują błyskawicznej realizacji:-)

      Löschen