Rób to, co Cię uszczęśliwia. Bądź z kimś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Śmiej się tyle, ile oddychasz i kochaj tak długo, jak żyjesz"

Mittwoch, 28. März 2012

Powstaje warzywniakZ tej strony domu, od południa, powstaje mój nowy warzywniak. Pod uprawę własnych truskawek, pomidorów, sałaty, rzodkiewek, pietruszki, marchewki i innych warzywnych smakołyków. No i przede wszystkim na wszelakie własne zioła. Nie mam czasu na przedświąteczne mycie okien - po 1. jest ich zbyt dużo, po 2. na święta i tak jedziemy do rodziny w Polsce (dzieciaki mają tu ferie wiosenno - świąteczne od 01. do 15. kwietnia), a po 3. i najważniejsze - wrócimy dopiero 15.kwietnia i wtedy chciałabym już zacząć sianie warzyw do gruntu. Przekopuję więc trawnik i wyrzucam kępy trawy, idzie mi to marnie, na razie mam przekopany i oczyszczony kawałek ok. 1,5 m od muru na długości ok.10 metrów, a cały warzywniak ma mieć docelowo wymiary 10m x 15m. 

Wysprzątany domek dla ptaszków jeszcze nie ma lokatorów, choć ogląda go sporo zainteresowanych opierzonych. Ciekawe, czy któryś z ptaszków wprowadzi się na stałe...

Kommentare:

  1. Kobieto - kopaczko - niech ci gwiazdy siły ześlą na to kopanie i później pielenie ... Trzymam kciuki ...

    AntwortenLöschen
  2. Oj, przydadzą się, przydadzą i to bardzo:-))) Dzięki za dobre życzenia i pozdrawiam:-)

    AntwortenLöschen